Emocje, nieodłączny element naszego życia. Chcesz, czy nie – masz to. Kiedy decydujesz się na uświetnienie muzyką wyjątkowych dla Ciebie momentów, oznacza to, że chcesz zapamiętać je jeszcze lepiej, że jest to dla Ciebie ważne… Nadamy każdej chwili unikatowe brzmienie, a Ty zdecydujesz jakie!

Najczęściej kojarzysz kwartet smyczkowy pewnie z oprawy ceremonii zaślubin. Super! Robimy to, z wielką przyjemnością. Ekstrawagancja? Niekoniecznie. Za to niepowtarzalny klimat i atmosfera. Ślub, wesele, to chwile jedne z ważniejszych w naszym życiu. Same przez to przechodziłyśmy dlatego wiemy jakie emocje towarzyszą ludziom w takich momentach. Chcemy je uwydatniać, chcemy żeby długo pozostały w pamięci. A najłatwiej zapamiętujemy chwile, którym towarzyszą emocje – szczególnie te przywołane muzyką.

Zawsze staramy się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dłuższy czas przed datą ceremonii omawiamy z Parą Młodą szczegóły, dogrywamy przebieg uroczystości, rodzaj muzyki. Bez zadęcia i sztucznych przyjemności, ale zawsze próbujemy się z Nimi bliżej poznać. Każdy jest inny, każdego traktujemy indywidualnie. Wiesz jaka to satysfakcja móc kogoś uszczęśliwić, spełnić jego oczekiwania? Być częścią tej wielkiej chwili, świadkiem radości drugiego człowieka? Ogromna! Składamy wielki ukłon w kierunku tych, którzy nam zaufali i pozwolili, by chwila nabrała wyjątkowego brzmienia.

W dobie popkultury, hałasu i różnorodności, którymi otacza nas XXI wiek jest jeszcze miejsce dla kwartetu smyczkowego. Nie chcemy, żebyś wychodził z przekonania, że gramy jedynie dla koneserów tej muzyki, dla ludzi, którzy muszą wskoczyć w garnitur i długą kieckę żeby pozwolić sobie na taką muzykę. Otwartość – to jedna z naszych cech. Nie zamykamy się na schematy, chcemy i możemy grać każdą muzykę. Tworzyć ją dla Ciebie.

Magda P.